Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Emay Medya web siteleri konusunda kurumsal taleplerinizi en hızlı şekilde değerlendirmektedir. Web sitelerinin hayatımızda çok önemli bir yerinin olduğu gelişen teknolojiden de anlaşılmaktadır. Artık internette var olmayan firmaların normal ticaret hayatında da varlık göstermesi mümkün olmamaktadır. Hatta birçok firma sadece web dünyasıyla ünlü olmuştur. Bu dijital dünyadaki gelişmelerden geri kalmamak için siz de ürün ve hizmetlerinizi uçsuz bucaksız bir internet dünyasından satışa sunabilirsiniz. Her zaman memnun kalacağınız ve çok sayıda ürünü tek bir yerden satma şansına erişeceğiniz bu portallarda güvenilir bir çözüm ortağı arayışınızda ise Emay Medya size yardımcı olacaktır. Müşteri memnuniyeti konusunda sorunsuz bir anlayışla hizmet veren firmamız kurumsal çizgisinden ödün vermeyen bir bakış açısını tüm ilgililere ulaştırmaktadır. İş ahlakı, ekonomik fiyatlar, müşteri memnuniyeti ve yenilikçilik değerlerimiz doğrultusunda çalışmaktayız. Her zaman güvenli bir seçim olarak müşterilerin ihtiyacını karşılamayı hedefleyen firmamız, yılların deneyimini iş ahlakıyla birleştirerek her müşteri için özel çözümleri oluşturmaktadır. Böylece %100 müşteri memnuniyeti temel ilkesinden sapmadan hareket edilmektedir. Son derece önemli olan ve müşteri odaklı çalışarak kaliteli bir seçim yapılmasını garanti eden ekibimiz uygun yaklaşımlarla çalışmasını sürdürmüştür. E-ticaret başta olmak üzere tüm web süreçlerinde ihtiyacınızı karşılamayı hedefleyen firmamıza güvenerek çalışabilirsiniz.

EMAY Medya Kimdir?

Yıllardır internet ve yazılım sektörünün içinde bulunan firmamız, sektöründe öncü firmaların referansıyla başarılı girişimlerde bulunmuştur. Bu tür hizmetler almak için destek sunan uzmanlarımız, kaliteli bir hizmet alınması için çok sayıda alandaki yeniliklerin sıkı takipçisidir. Oldukça özel bir hizmet grubu olan firmamızda müşteri odaklı satış hedefi olan firmamız, her zaman sizin için uygun fırsatları sunarak web sitesi tasarımı ve e-ticaret paketleri üretmiştir. Bu deneyimle gelişen ekibimizi yenileyerek daha iyi hizmet vermek adına kurulan yeni kurumumuzda Türkiye’nin en iyi e-ticaret paketlerini oluşturma amacımızı sürdürmekteyiz. Bunun için çıktığımız yolda memnun kalacağınız birçok hizmet alınmasını sağlayarak çözüm üretmekteyiz. Bizimle çalışmak sizin için kolaylık ve pratiklik olurken, bizim için de sizinle çalışmak bir ayrıcalık olmaktadır. Bu yüzden her zaman hedefimiz ortak misyon ve vizyonlarla kendimizi geliştirmek olmuştur. Amaçlarımızı gerçekleştirirken her müşterimize birer değer olarak bakmaktayız.

Misyonumuz

Gelişen ve değişen teknolojiye uyum sağlamak isteyenlere hızlı çözümler sunan firmamız her zaman doğru noktalara temas edenlerin yanında olmuştur. Günün her saatinde yardımınıza koşan ve ihtiyacınız olan süreci yakından takip etmek isteyen firmamızda profesyonel bir konsept doğrultusunda hizmet sunulmaktadır. Yılların güveni ve deneyimini yeniliklerle birleştirme misyonumuz mottomuz haline gelmiştir. Bu doğrultuda e-ticaret çözümlerini tek elden yönetmek isteyen firmalarla iletişim kurmaktayız.

Vizyonumuz

Değişim ve ilerleme süreci devam eden teknolojinin en önemli basamağı olan internette dönüştürülebilen internet sitelerinizi yaşamın dönüşümüne uyumlu hale getirmek vizyonumuz olmuştur. Bu doğrultuda en iyi hizmeti sunmak için harekete geçmekteyiz. Bu kapsamda e-ticaret sitesi paketleri ve diğer hizmetlerle online görünürlüğünüzün güvenli bir şekilde sağlanması ve kalıcılığının garanti edilmesi mümkün olmaktadır.

Hizmetlerimiz

Kurumsal firmalar başta olmak üzere tüm kişi ve kurumlar için web siteleri üreten firmamızda birçok konu hakkında hizmet verilmektedir. Kurumsal desteğin yanı sıra teknik hizmetler ve yazılımsal taleplerin değerlendirilmesi de mümkün olmaktadır. Bu kapsamda resmi olarak verdiğimiz hizmetlerimiz şu şekildedir:

Web Tasarım
Web Yazılım
E-ticaret Sitesi
Pazaryeri entegrasyonları
Hosting
SSL
Domain hizmeti
Mobil uygulamalar

Her geçen gün talepleriniz doğrultusunda geliştirdiğimiz web sitesi hizmetleri konusunda ihtiyacınız olan, listemizde olmayan birçok talebin karşılanmasını sağlıyoruz.


Top